infolinia: 61 661 12 12
email: biuro@megaurlop.pl
telefon ikona email ikona
Home link
Social media Facebook Social media YouTube

Polecamy

Węgry - dojazd własny
Węgry - dojazd własny
Idealne miejsce na wczasy. Balaton, wody termalne i wspaniałe wina.
703 PLN/os.
szczegóły
Grecja - dla rodzin z dziećmi
Grecja - dla rodzin z dziećmi
Hotele rodzinne z licznymi basenami, aquaparkami, lunaparkami, placami zabaw, z szeroką ofertą sportową i animacyjną.
1699 PLN/os.
szczegóły

O nas:

Biuro Podróży Megaurlop.pl to zespół doświadczonych doradców i specjalistów turystyki, którzy z przyjemnością doradzą i podzielą się fachową wiedzą w taki sposób aby pomóc w wyborze najlepszej oferty wakacyjnej. W naszej ofercie posiadamy propozycje najlepszych polskich oraz niemieckich organizatorów, szczególnie polecamy wakacje rodzinne oraz rejsy wycieczkowe indywidulane oraz rejsy z polskim pilotem. Polecamy oferty z wylotem z Poznania oraz wszystkich lotnisk w Polsce.
 
Współpracujemy z największymi touoperatorami takimi jak: Wezyr Holidays, Grecos, Best Reisen, Lekier, Ecco Holiday oraz innymi największymi touroperatorami niemieckimi. U nas znajdziecie oferty najtańszych wakacji z wylotem z Poznania, Gdańska, Warszawy i Katowic. W ofercie posiadamy propozycje wycieczek i pielgrzymek objazdowych do Włoch, Francji, Niemiec, Portugalii. Na zamówienie przygotujemy propozycję dowolnego wyjazdu dla grupy.
 
Jesteśmy właścicielem marki Tanierejsowanie.pl, która to skupia oferty rejsów statkami wycieczkowymi po Morzu Śródziemnym, Fiordach Norweskich, Stolicach Bałtyckich, Azji i Karaibach.Oferujemy rejsy statkami wycieczkowymi największych linii cruisingowych takich jak: MSC Cruises, Costa Cruises, Pullmantur, Royal Caribbean, Princess Cruises, Holland America Line, NCL, Celebrity Cruises, Carnival oraz innymi.
 
Zapraszamy do skorzytsnia z naszych usług,
 
Paweł Żytnowski
 
General Manager
 

Fatal error: Call to a member function getPart() on null in /www/megaurlop/index.php on line 283